درباره شرکت

شرکت سپاهان نیمروز کار

شرکت سپاهان نیمروزکار (سهامی خاص)در سال 1381 با هدف اشتغال زایی  و  انجام پروژه های عمرانی در استان سیستان و بلوچستان تأسیس و فعالیت های ابتدایی خود را با طرح های حیاتی لایروبی رودخانه های منطقه آغاز نمود.شرکت دارای رتبه بندی سازمان برنامه و بودجه در رشته های مهندسی اب ،ساختمان و ابنیه و تاسیسات تجهیزات می باشد .

توفیق پروژه یاد شده و نتایج ارزنده حاصله که از آبگیری با حداکثر ظرفیت سهم آب مشترک رودخانه ای فیمابین ایران و افغانستان و متعاقب آن رضایتمندی و خوشنودی مسئولین و مردم شریف استان سیستان و بلوچستان نشأت یافت، موجبات دلگرمی و تلاش مضاعف مدیریت شرکت را سبب گردید. این شرکت با حضوری پررنگ در طرح های غالباً آبی، ارتقاء رتبه و توسعه فعالیت های پیمانکاری را سر لوحه کار خود قرار داده و هم اکنون موفق به کسب رتبه 1 در رشته مهندسی آب و رتبه 5 در رشته ابنیه و ساختمان و رتبه 5 در رشته تأسیسات و تجهیزات گردیده است.

مدیریت شرکت سپاهان نیمروز کار با تعصبات ملی، همواره سعی در جذب اعظم پرسنل (اعم از نیروهای فنی، اجرایی، اداری، کارگری و …) در استان زادگاه خود (سیستان و بلوچستان) نموده، و سهم فراوانی در اشتغال زایی و فقرزدایی از منطقه را به خود اختصاص داده است. تربیت نیروهای بومی، پیوسته و به دستور مدیریت عامل در
دستور کار مدیران ارشد شرکت قرار داشته و شعار تبدیل نیروی انسانی به سرمایه انسانی، یکی از نمودهای متبلور شرکت سپاهان نیمروز کار تلقی می گردد.

نظر به اهداف عالیه – آنگونه که پیشتر اشاره شد، مدیریت شرکت در راستای ارتقاء کیفی فعالیت های تحت پیمان و مضافاً ایجاد اشتغال، سعی در توسعه و تکمیل ناوگان ماشین آلاتی داشته و هم اکنون بالغ بر 90 دستگاه انواع ادوات سنگین و بیش از 30 دستگاه انواع خودرو سبک در لیست مرتبط جای گرفته اند.

حیطه فعالیت های سپاهان نیمروز کار به مرزهای زربار سیستان و بلوچستان محدود نگشته و با طی زمان و ارتقاء سطح کیفی و کمی منابع، پروژه های مهم و عظیمی در سایر نقاط کشور من جمله بیرجند، تاکستان و تهران را به اجرا در آورده است.

اهداف مدیران شرکت، حفظ و حراست از منابع ایران زمین، بکارگیری و اشتغال نیروهای بومی، صیانت  از سلامت و رعایت موارد ایمنی در قالب موازین HSE، نیل به پروژه های ملی و بین المللی و برافراشتن پرچم پر افتخار کشور جمهوری اسلامی ایران در تمامی مجامع علمی، فنی و اجرایی تدوین و سرلوحه فعالیت های تمامی دست اندرکاران می باشد.

درباره شرکت ما

شرکت سپاهان نیمروزکار (سهامی خاص)در سال 1381 با هدف اشتغال زایی و انجام پروژه های عمرانی در استان سیستان و بلوچستان تأسیس و فعالیت های ابتدایی خود را با طرح های حیاتی لایروبی رودخانه های منطقه آغاز نمود.شرکت دارای رتبه بندی سازمان برنامه و بودجه در رشته های مهندسی اب ،ساختمان و ابنیه و تاسیسات تجهیزات می باشد .

Enter your keyword